Kontakt
Saku Gümnaasium
Tallinna mnt. 10, Saku, 75501
Telefon: +372 6718 000
Faks: +372 6718 006
e-post: gymnaasium@sakuvald.ee
Vaata kaarti
Gümnaasiumi uudised Prindi
Informaatikaviktoriini KOBRAS tulemused
28.11.2016
„Kobras” on üldhariduskoolide õpilastele mõeldud informaatikaviktoriin, mille teemaderingi mahuvad küsimused arvutite riist- ja tarkvarast, turvalisusest, arvutieetikast, arvutus- ja sidetehnika ajaloost, arvutitega seotud matemaatikast, loogikast ning informatsiooni mõistmisest ja tõlgendamisest üldisemalt.
Kobras on osa rahvusvahelisest perest, mis sai alguse 2004. aastal Leedust ja jõudis Eestisse kaks aastat hiljem. Praeguseks korraldatakse viktoriini juba 50 riigis, kus esimeses voorus osaleb kokku üle miljoni õpilase.
Eestis toimub võistlus kolmes vanuserühmas: benjaminid (6.–8. klass), juuniorid (9.–10. klass) ja seeniorid (11.–12. klass).
Saku Gümnaasiumi 5.klassid proovisid samuti mõõtu võtta, benjaminidega koos.
Viktoriini I voor toimus 7.–18. novembril 2016. a. Miksikese keskkonnas veebipõhise kontrolltööna.
I vooru tulemused (osalejaid kokku oli 269, tabelis on parimate tulemustega osalejad):
 
Benjaminid
 
Jan Hendrik Jõgi
104
Piret Pihl
104
Elisabet Raig
100
Mari-Liis Prunt
100
Artur Järvan
98
Targo Lauk
98
Anders Raudväli
96
Getriin Riimand
96
Ann-Mari Servet
94
Elisabeth Saar
92
Karmen Kent
92
Rene Tomberg
92
Anna-Liisa Murre
90
Grete Elisabet Trei
90
Kristiina Verte
90
Lisanna Veertee
90
Joosep Peterson
88
Keidy Naber
88
Rebecca Pilliroog
88
Heinrich Küttis
86
Marileen Nael
86
Paul Kang
84
Adelina Badjonkina
82
Hanna-Maria Hoffren-Aarma
82
Lisandra Tikku
82
Nelemariin Villland
82
Steven Vinni
82
Andres Aarma
80
Laureen Kadakas
80
Sander Sims
80
Simar Evert
80
Grethe-Ly Ärsis
78
Kenno Niglas
78
Katariina Raig
76
Maria Hindreko
76
Merilin Peetson
76
Silva Tupits
76
Volli Soasepp
76
Grete Liis Tomson
74
Henriette Mahon
74
Lizeth Marii Salm
74
Oliver Vilba
74
Rika Simone Kostla
74
Anete Järvelaid
72
Annabel Esperk
72
Helen Tarlap
72
Jens Eric Möllits
72
Kervin Kõva
72
Klen Korjus
72
Lisanna Rampe
72
Risto Raik
72
Tonis Tonissoo
72
Toomas Ulmas
72
 
Seeniorid
 
Sten Ärm
72
Renee Zirk
66
Karl Hendrik Leppik
60
Joosep Raudväli
60
Kerly Kasenõmm
60
Johanna Kaustel
57
Andrei Printsev
57
Kärol Raudla
56
Eleri Paatsi
54
Margus Volkov
54
Meriel Kai Ly Rohtla
54
Henri Laiho
54
Sthen-Erich Soosaar
51
Rasmus Nurmetalu
50
Hanna-Marie Vabaoja
50
Laurel Lord
48
Tiit Träss
48
Meiti-Caroli Pind
48
Hanna-Lisa Kuslap
48
Pärtel Voomets
46
Jaagup Voomets
45
Tanel Volkov
44
Madis Peterson
42
Cathy-Lisanna Pilt
42
Kätlin-Karin Lond
42
Linda Sepp
42
Mihkel Ruut
41
Merilin Raidmets
40
 
Carmen Pilve
Haridustehnoloog / informaatikaõpetaja