Meie õpilased tublid üleriigilisel geograafia-alasel GIS päeva arvutiklassi võistlusel
21.11.2016
16.11.2016. toimus Eesti Rahvusraamatukogus 12. üleriigiline geograafia-alane GIS päev.
Seekordse päeva avas tervitussõnavõtuga Eesti Rahvusraamatukogu direktor Janne Andresoo.
Väga huvitava avasõnaga esines Henrik Roonemaa ( geenius.ee). Tema oli kindlasti meie õpilaste ja ka paljude teiste kuulajate lemmikesineja!

Meie koolist osales 11.klass ( nad võtsid osa konverentsist, neile toimus tunniajaline ekskursioon raamatukogu fondidesse, samuti  külastasid kahte uut näitust  (Valli Lember-Bogatkina ja Jüri Arrak ).

Rahvusraamatukogu arvutiklassis toimus geograafiahuvilistele õpilastele kaarditarkvara 1, 5 tunnine lühikursus. Seal õpiti koostama kaardiajakirju ( 3-5 erinevat varianti ) pilvepõhises ArcGIS Online keskkonnas.
Meie kooli esindas neli õpilast. Nad olid kõik väga tublid:

1.koha saavutas
Henri Harri Laiho                  11. klass

3.-4. koha saavutasid
Roomet Lunde                       11. klass
Renee Zirk                             11. klass

6. koha saavutas
Anders Piir                           11. klass

Palju õnne tublidele õpilastele!

25.11.2016. toimub 1. ja 2. tunni ajal 11.klassi õpilaste kokkuvõte-presentatsioon GIS päeval nähtu-kuuldu kohta meie kooli auditooriumis.

Kersti Vissov
geograafiaõpetaja