Gümnaasiumi noormehed jalgpallis kolmandad
23.09.2016
22. septembril osalesid 10.-12. klassi noormehed Harjumaa koolide jalgpalli meistrivõistlustel Kuusalus, kus eduka turniiri lõpuks saavutati kolmas koht.

Alagrupimängudes esinesid Saku noormehed kindlalt, võttes võidud nii Jüri kui ka kohaliku Kuusalu vastu. Veerandfinaalis võideti võimsalt Keila Kooli, skooriga 4:0. Seejärel tuli poolfinaali vastaseks tugev Tabasalu. Noormehed olid mängu kenasti käima saanud ja kiirelt suudeti 2:0 juhtima minna, kuid ühel hetkel hoog rauges ja normaalaja lõppedes suutsid vastased seisu viigistada 2:2. Järgnes penaltiseeria, kus õnn soosis kahjuks Tabasalu noormehi. Kolmanda koha mängus aga näidati taas klassi, kus võeti 10:0 seljavõit Jüri Gümnaasiumi noormeeste üle.

Saku Gümnaasiumi koosseisu kuulusid: Tanel Viilop, Roomet Lunde, Carl Kalju, Raimond Eino, Herlent Krik, Karl-Thomas Kallasmaa, Robin Loorpuu, Karl Nurme, Andreas Pedak, Kristo Koppel.

Henri Ojaperv
kehalise kasvatuse õpetaja