Head tulemused spordis
04.05.2016
29. aprillil toimusid Kolgakülas koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksus.
Harjumaa koolinoorte meistriteks õnnestus 14 võistkonna seas tulla 6. – 7. klassi poistel.
Võidukasse võistkonda kuulusid Reimo Gert Laaspere, Mathias Villemsoo, Edvin Kabanen, Ralf-Sander Suvinõmm ja Risto Raik.

Hästi läks ka meie kooli 8. – 9. klassi poistel, kes saavutasid kõrge teise koha.
Võistkonda kuulusid Rait Ärm, Karl Nurme, Steven Raadik, Robert Tarlap ja Kairo Kõrgend.

Hõbemedalitega tulid koju ka meie gümnaasiumiastme noormehed, kes jooksid koosseisus – Edvard Silberg, Karl-Thomas Kallasmaa, Johannes Ots, Henri Petrutis ja Andreas Pedak.

Kokkuvõttes saavutasid Saku Gümnaasiumi poisid ja tüdrukud tubli 4. koha.

Suur tänu kõikidele õpilastele, kes kooli eest võistlema tulid ja endast parima andsid.

Riho Siil
kehalise kasvatuse õpetaja