Loodusteaduste olümpiaadi tulemused.
11.04.2016
5. märtsil toimus loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor, kus osales kokku 422 võistlejat, nende seas ka 10 meie kooli õpilast.
Loodusteaduste olümpiaadi tööd on alati väga mahukad (seekord 22 lehekülge) ja ülesannetesse on lõimitud küsimusi ning probleeme bioloogiast, füüsikast ja keemiast. Ülesanded olid seekord seotud koogi küpsetamise, loomade energia tasakaaluga talvel ning taastuvate energiaallikatega.

Saku Gümnaasiumi parim oli 8. klassi õpilane Tom Enrico Kelt, kes sai Harjumaa arvestuses 4. koha, mis üldkokkuvõttes paigutas ta võistlejaterivi esimese kolmandiku sisse (126. koht).

Saku Gümnaasiumit esindasid 6. klassist Triinu Merilainen; 7. klassist Marko Laas, Kevin Piip, Risto Raik, Ida Emilia Saluste; 8. klassist Vanessa Johanson, Säde-Ly Malberg, Liis-Mariin Remmelg ja Triinu Tõnstrem.

Gerrit Kanarbik
füüsikaõpetaja