Kontakt
Saku Gümnaasium
Tallinna mnt. 10, Saku, 75501
Telefon: +372 6718 000
Faks: +372 6718 006
e-post: gymnaasium@sakuvald.ee
Vaata kaarti
Gümnaasiumi uudised Prindi
Teaduslahingu head tulemused
11.02.2016
Meie kooli kuus  9. klassi õpilast osalesid 2.aastat järjest teaduslahingus. Eelvoor toimus 26.01. Saue Gümnaasiumis. Nädala jooksul osales üle Eesti 500 õpilast!  Harjumaalt osales kokku 15 võistkonda.
Võistkond „Kolm naist paadis”  - Marlene Kaljumäe, Liisa Aan ja Grete Kelli Aava. saavutasid väga tubli 4. koha.
 „Saku II „ võistkond  Olav Kristjan Kasterpalu, Evelyn Pil ja Emili Järv – saavutas ülitubli 2.koha. Väga napilt jäi puudu 1.kohast ja superfinaali pääsupiletist. Igast maakonnast sai edasi vaid üks võistkond. http://teaduslahing.emu.ee/et/teaduslahing/tulemused/
 
 Teaduslahing koosnes viiest erinevast ülesandest, mis hõlmasid erinevaid valdkondi. Kõik ülesanded olid väga huvitavad ja neid oli põnev lahendada. Võistkonnad pidid proovile panema oma erinevad meeled ja meeskonnatöö. Kasuks tulid teadmised loodusest, füüsikast, matemaatikast. Kõik ülesanded on üles laetud  Elus teaduse kodulehele, kus need on ühes failis ja kergesti prinditavad. Lisaks on teises failis protokollid, kus toodud ka mõned lisaküsimused arutlemiseks. Ülesandeid saab  ka koolitundides kasutada.
Täiendatud vastuste faili lisatakse  nädala lõpus. Maakondades tehti  ka rohkesti pilte http://teaduslahing.emu.ee/et/galerii/
Jooksvat infot leiab nagu ikka ka Facebookist: https://www.facebook.com/teaduslahing/
 
Pidage meeles, et 15. aprillil oodatakse Tartusse kõiki eelvoorudes osalejaid! Kaasa saab lüüa terve päev kestvates teaduse populariseerijate õpitubades ja oodata on ka põnevaid ettekandeid. Märkige kuupäev kalendrisse ja meid oodatakse sinna kogu kooliperega.
Palju õnne ja jõudu tublidele õpilastele!
 
 
Anna Kikkas